KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 17112106

nr 1711 2106

Cecilia Frisendahl

(1922-2014), Sverige

Etsning, Kroppar / Zebror. Signerad, numrerad 121/320, daterad -07. Bildmått: 27x24 cm, yttermått inklusive ram: 42x38 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 30 juni 2025
kl 20:04:27

18/6 23:50:30 1      Vinnande bud

Cecilia Frisendahl

Läs mer om Cecilia Frisendahl